29 May 2019

Visas biļetes uz “Prāta Vētras” koncertu Liepājā izpārdotas!

“Prāta Vētras” menedžments apstiprina - grupas vienīgais šīs vasaras koncerts Liepājā, 20.jūlijā ir izpārdots. Koncerts Liepājas stadionā “Daugava”, kas tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētu, kopumā uzņems 28 000 klausītāju.

“Prāta Vētrai” patīk rīkot svētkus un svētkiem piestāv arī pārsteigumi. Šogad kā koncerta īpašais viesis  uz skatuves kāps dziedātāja Aija Andrejeva. “Liels prieks, ka mums pievienosies tieši Aija! Viņai piemīt tāda ļoti dzīva un aizraujoša enerģija, nemaz nerunājot par lieliskām dziesmām,” dalās Renārs Kaupers. Un kā atzīst pati Aija, “Iespēja piedzīvot Prāta Vētru - vienu no vasaras jaudīgākajiem notikumiem - un būt daļai no tā ir milzīgs kompliments man un maniem domu biedriem. Jo īpašāku šo faktu dara tas, ka šī tikšanās notiks manā mīļākajā Latvijas pilsētā, Liepājā!”

Koncerts Liepājā ir daļa no “Prāta Vētras“ “Skārda bungu tūres”, kura pagājušajā gada vasarā tika aizvadīta 5 Latvijas pilsētās un ar neticami krāšņu, emocionāli pacilājošu koncertu noslēdzās Mežaparkā. Savukārt Liepājā grupa iepriekšējo reizi uzstājās 2016.gadā, kad ar izpārdotu koncertu noslēdza koncerttūri “7 soļi svaiga gaisa”. Toreiz tieši Liepājas uzstāšanos klausītāji bija novērtējuši kā sirsnīgāko tūres koncertu. Jau Grobiņā dzirdamās Kaspara Rogas bungas ieskandināja visu pilsētu un par spīti izpārdotām biļetēm tūkstošiem klausītāju pulcējās arī Jūrmalas parkā un Liepājas pludmalē. Arī šīs vasaras atkaltikšanās solās būt ne mazāk grandioza un saviļņojoša.

“Prāta Vētras” menedžments un Ekase.lv arī atgādina - ja plāniem mainoties, ir nepieciešams iegādāto biļeti pārdot, tam noderīgs un drošs rīks ir Ekase.lv pakalpojums Ekase+. Tas dod iespēju bez raizēm par biļetes autentiskumu, to pārdot un iegādāties otrreizējā pārdošanā. Sīkāk par Ekase+ lietošanu un noteikumiem: ŠEIT

Jaunumiem par koncerta norisi, kā arī papildus sabiedriskā transporta iespējām seko līdzi  “Prāta Vētra” un “Brainstorm Management” sociālo tīklu kontos.