31 Jan 2022

"Tur, kur Dieva kamanas slīd" kļūst par "Muzikālā Banka 2021" uzvarētāju!

Par aizvadītā gada vērtīgāko popa un roka dziesmu Latvijā atzīta Prāta Vētras un Tautumeitu dziesma "Tur, kur Dieva kamanas slīd".

Latvijas Radio 2 rīkotā aptauja "Muzikālā banka", kurā klausītāji nosaka vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas, šogad notika jau 22 reizi. Visa gada garumā klausītāju balsojums noteica nedēļas un mēneša vērtīgākās popa un roka dziesmas. Savukārt, visa gada vērtīgāko dziesmu noskaidro klausītāju balsojumā tiešraidē no Daugavpils Olimpiskā centra un Latvijas Radio 2. Līdz šim “Muzikālajā bankā” tieši viena no apbalvotākajām ir bijusi grupa Prāta Vētra.

Grupa saka sirsnīgu paldies visiem, kas piedalījās dziesmas un tās video tapšanā: producentam Povelam Olssonam, mūziķiem Nellijai Bubujancai un Uldim Beitiņam, horeogrāfei Lienei Gravai un Emanuēlai Zvaigznītei, vizuālā tēla veidotājai un MUAH Līvai Drešerei un Andai Šteinai, stilistei Lienei Bitei, kā arī visai Prāta Vētras komandai! Īpašs paldies grupai Tautumeitas par uzticēšanos!

[embed][/embed]

Dziesma "Tur, kur Dieva kamanas slīd" ir no grupas jaunā vizuālā albuma "Gads bez kalendāra". Koncertfilmu iespējams noskatīties joprojām, iegādājoties to šeit: https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/prata-vetra-koncertfilma.