17 Jun 2019

Transporta iespējas nokļūšanai uz “Prāta Vētras” koncertu Liepājā

Jau 20.jūlijā norisināsies “Prāta Vētras” Skārda bungu tūres noslēdzošais koncerts Liepājā, stadionā “Daugava”. “Prāta Vētra” kopīgi ar sadarbības partneriem aicina koncerta apmeklētājus būt videi draudzīgiem un uz Liepāju doties, izmantojot kādu no sabiedriskā transporta iespējām.

Papildu vilciena reisi.

Sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” “Prāta Vētra” jau tradicionāli koncerta apmeklētājiem piedāvā iespēju uz koncertu doties ar papildu vilciena reisu 20.jūlijā Rīga – Liepāja plkst. 13:50 ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Vilciens Liepājā pienāks plkst. 17:07. Savukārt,  reiss Liepāja – Rīga atpakaļ dosies pēc koncerta, 21.jūlija naktī plkst. 01:10, pieturot Skrundā, Saldū, Bikstos, Dobelē un Jelgavā, Rīgā atgriežoties plkst. 04:22. Biļetes ierobežotā skaitā pārdošanā jau drīzumā. Informācijai seko līdzi AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā https://www.pv.lv/lv/

FANU BUSS Rīga - Liepāja - Rīga, Jelgava - Liepāja - Jelgava, Ventspils - Liepāja - Ventspils.

Lieliska iespēja nokļūt no Rīgas līdz pasākuma norises vietai un atpakaļ, atstājot rūpes organizatoru ziņā ir EJC Production un Ekase.lv organizētais “Prāta Vētra FANU BUSS”. Biļetes jau ir pārdošanā www.ekase.lv un to cena EUR 25,-. Koncerta apmeklējums autobusa biļetes cenā neietilpst.  Tā kā interese par FANU BUSA autobusa biļetēm vienmēr ir ļoti liela, organizatori iesaka tās iegādāties laikus. Kā arī ieteicams sekot līdzi jaunumiem EJC Production un Ekase.lv sociālo tīklu kontos par iespējamiem papildus autobusiem no citām Latvijas pilsētām.

Starppilsētu autobusi.

Nokļūt Liepājā no Rīgas [https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi/riga/liepaja/200001/200005} un citām Latvijas pilsētām [https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi] var arī izmantojot starpilsētu autobusus. Tiem pieejami vairāki reisi dažādos dienas laikos, dodot iespēju pielāgoties Liepājas apmeklējuma plāniem.

Lidojumi RIX - LPX - RIX.

Ērts un ātrs veids nokļūšanai Liepājas pilsētā no Rīgas un atpakaļ ir arī AirBaltic piedāvātie lidojumi. Pēc koncerta Rīgā atgriezties iespējams ar lidojumu plkst.5:45. Sikāka informācija un biļešu rezervācija AirBaltic mājaslapā [https://www.airbaltic.com/lv-LV/index].

Aktuālākā informācija par koncerta norisi pieejama  “Prāta Vētra” un “Brainstorm Management” sociālo tīklu kontos un mājas lapā www.pratavetra.lv. Koncerta biļetes ir izpārdotas, taču to pieejamībai otrreizējā pārdošanā ar pakalpojuma  Ekase+ starpniecību seko līdzi www.ekase.lv.