16 Jun 2023

Padomi, kā nokļūt uz Prāta Vētras koncertu Liepājā!

2023. gada 22. jūlijā “Prāta Vētra” turpinās koncerttūri “Gads bez kalendāra” ar koncertu Liepājā, kur jau trešo reizi pulcinās gan liepājniekus, gan pilsētas viesus stadionā “Daugava”.
 
Padomi, kā veiksmīgi tikt uz koncerta norises vietu Liepājā:
 
Biļešu pārdošanas vietnē eKase.lv pieejams īpašs VIP transfērs uz “Prāta Vētras” koncertu, kas koncerta apmeklētājus aizvedīs no mājām uz koncertu un atpakaļ. Īpašajā piedāvājumā iekļautas arī VIP biļetes uz koncertu. Iegādāties VIP transfēra pakalpojumu var šeit.

Sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” koncerta dienā būs pieejams vilciens Rīga – Liepāja – Rīga. 22. jūlijā ap plkst. 13.50 aties vilciens no Rīgas, bet pēc pasākuma no Liepājas tas plāno izbraukt 23. jūlijā ap plkst. 1.10. Precīzs vilciena kustības saraksts būs pieejams drīzumā, to aplūkot un iegādāties e-biļeti varēs AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā  www.pv.lv. Tāpat plānots, ka papildu reisi būs arī starppilsētu autobusu kustības sarakstos.

Sadarbībā ar tūres oficiālo transporta nodrošinātāju “City Bee”, “Prāta Vētra” aicina uz koncertu doties ar “City Bee” koplietošanas automašīnām. Tās iespējams novietot autostāvvietu zonās Liepājā.  Pirmajam braucienam 7 EUR dāvana no grupas ar kodu “PV7”. Zonējumu var apskatīt šeit.

Velosipēdus un citus braucamrīkus (skrituļdēļus, elektriskos skūterus) varēs novietot īpašā apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmuma “Balcia” novietnē pie koncerta norises vietas. Tāpat “Balcia” piedāvā arī īpašo fanu reisu, kas koncerta dienā dosies maršrutā Rīga – Liepāja – Rīga. Papildu info par fanu reisu šeit.Koncerttūri piedāvā “Balcia” apdrošināšana, atbalsta TC “Spice”, ilgtspējas partneris “Neste”, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “Pastaiga”, Radio TEV un Liepājas valstspilsēta. Tehnoloģiskais sadarbības partneris Samsung, oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”. “Prāta Vētras" ikdienas aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook, Instagram