25 Jul 2018

SVARĪGA INFORMĀCIJA VALMIERAS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Šo sestdien, 28. jūlijā Valmierāgrupa “Prāta Vētra” turpinās Latvijas koncerttūri “Skārda bungu tūre”.

SVARĪGA INFORMĀCIJA VALMIERAS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM:

NORISES VIETA. Dīvaliņa pļavas.


BIĻETES.
eKase.lv,TK Spice info centrā Rīgā un Valmieras kultūras centra kasē. Cena EUR 25. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs EUR 30.
Koncerta dienā kase pie ieejas teritorijā sāks darbu plkst. 15:00.
Bērni līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu vecāku pavadībā apmeklē bez maksas.
Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

SĀKUMS.
Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18:00. Koncerta sākums plkst. 20:00. Koncerta īpašie viesi – grupa “Sudden lights”.

Lūdzam koncerta norises vietā ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos koncertos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

IEEJA koncerta teritorijā no Palejas un Dīvaliņa ielas krustojuma puses un Dīvaliņa un Jāņa Daliņa ielas krustojuma puses.

FANU ZONA.
Visos “Skārda bungu tūres” koncertos skatuves priekšā atrodas FANU ZONA. Tā ir sadalīta A pusē  un B pusē, kuras ir identiskas. Sekojiet norādēm par ieejām fanu zonā un dodieties uz tām laikus.
Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus

TRANSPORTS.
Satiksmes ierobežojumu plānu un stāvvietu plānu lūdzu skatīt zemāk.

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

ŅEMIET VĒRĀ, ka iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas un, ka dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tai skaitā sociālajos kontos) bez atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Prāta Vētru atbalsta: Valmieras pilsēta, Ergo, Neste,DSV,Citroen, TK Spice, Samsung Galaxy S9, CleanR un eKase.lv
Informē: Radio SWH,TV3, Delfi, Diena un žurnāls OK!

Koncerttūres rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”
Biļešu tirdzniecība: SIA “EKASE”
Informatīvais tālrunis: 67334495
www.ekase.lv

www.pratavetra.lv