17 Aug 2022

Svarīga informācija Rīgas koncerta apmeklētājiem (LV + UKR)

Šo sestdien, 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē grupa Prāta Vētra noslēgs 2022. gada Latvijas koncerttūri “Gads bez kalendāra”.

BIĻETES

Koncerta biļetes joprojām iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv un TC Spice informācijas centrā Rīgā. Biļešu cena no 40 EUR.

Koncerta dienā Mežaparka Lielajā estrādē kasē pie 7. ieejas stāvvietu biļešu cena būs  45 EUR. Kase darbu uzsāks plkst. 16.00.

Bērni līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu vecāku pavadībā apmeklē bez maksas.

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

SĀKUMS

Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 17.00. Koncerta sākums plkst. 20.00. Koncerta īpašie viesi – Jānis Šipkēvics ar soloprojektu SHIPSEA.

Lūdzam koncerta norises vietā ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos koncertos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

Ieeja Mežaparka Lielās estrādes teritorijā pa vārtiem nr. 3., 4., 5., 6., 7., 8., un 9. 

Pie 4. vārtiem paredzēta īpaša skreja BALCIA VIP Lounge biļešu īpašniekiem, taču VIP lounge biļešu īpašnieki var izmantot arī citus ieejas vārtus un skrejas. Ukraiņu viesi aicināti izmantot ar Ukrainas karodziņiem marķētās skrejas.

Sarkanais krusts nodrošinās cilvēku pārvietošanu ratiņkrēslos no Mores ielas 22 līdz 4. vārtiem. Sarkanais krusts uzsākt darbu plkst. 17.00 līdz brīdim, kad visi tiek aizvesti atpakaļ līdz iebrauktuvei Mežaparkā.

Aicinām skatīt teritorijas plānu šeit:Karte labākā izsķirtspējā lejupielādei pieejama te.

FANU ZONA

“Gads bez kalendāra” Mežaparka Lielās estrādes koncertā skatuves priekšā atrodas fanu zona. Tā ir sadalīta A pusē (skatuves kreisajā pusē) un B pusē (skatuves labajā pusē), kuras ir identiskas. Fanu zonas var atrast sekojot norādēm pie skatuves un uz ekrāniem pie ieejām fanu zonā. Aicinājums uz fanu zonu doties laikus, lai pēc tam nebūtu jāspiežas cauri skatītāju pūlim.

Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus un ēdienu. VIP lounge biļešu īpašnieki aicināti koncertu skatīties no fanu zonas B. Aizliegums ienest alkoholiskos dzērienus un ēdienu fanu zonās attiecas arī uz VIP lounge biļešu īpašniekiem.

TRANSPORTS

Vēršam uzmanību, ka sakarā ar Brasas pārvada remontdarbiem uz Mežaparku vairs nekursē 11. tramvajs. Aicinām iepriekš izpētīt iespējas ērtākai nokļūšanai Mežaparkā - doties ar kājām, ar velosipēdu, skūteri, personisko auto vai arī izmantojot sabiedrisko transportu  - autobusus un vilcienu. Atcerieties, ka Mežaparka virzienā vienlaikus dosies liels skaits skatītāju, tāpēc nokļūšanai līdz estrādei ierēķiniet papildu laiku.

Pasākuma organizatori skatītāju ērtībai nodrošina speciāli norīkotu sabiedrisko transportu gan pirms, gan pēc koncerta. Uz Mežaparku - no plkst. 17.00 autobusi aties no pieturvietas “Tērbatas iela” (pie Apgabala tiesas ēkas) un kursēs ar aptuveni 3 minūšu intervālu. Tālāk autobuss brauks pa Brīvības ielu, apstājoties visās pieturvietās līdz G. Zemgala gatvei. Tad autobuss nogriezīsies uz G. Zemgala gatvi,  apstāsies pieturā pie VEF Kultūras pils un tālāk bez pieturvietām brauks uz Viestura prospektu Mežaparka teritorijā. No Mežaparka pēc koncerta autobusi organizēti līdzīgā veidā un tie kursēs no Viestura prospekta Mežaparka teritorijā bez apstāšanās līdz pieturvietai “VEF” Brīvības ielā, un tālāk ar apstāšanos visās pieturvietās Brīvības ielā līdz Esplanādei. Atgādinām, ka sabiedriskais transports ir maksas pakalpojums un aicinām pasažierus iegādāties un validēt braukšanas biļeti. Viena brauciena cena 1,15 EUR. Papildreisi norīkoti arī 11T autobusa maršrutam, kas atiet no Zooloģiskā dārza.AS "Pasažieru vilciens" apmeklētāju ērtībai ir papildinājis vilcienu kustības sarakstu ar četriem reisiem. 20. augustā, plkst. 19.07 no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas aties papildu vilciens uz Mangaļiem. Atpakaļ uz Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju koncerta apmeklētājus aizvedīs trīs īpaši norīkoti vilcieni, kas svētdien, 21. augustā, no Mangaļiem aties plkst. 0.30, plkst. 0.50 un plkst. 1.10. Pastāvīgajā vilcienu kustības sarakstā laika posmā no plkst. 17.00 līdz 20.00 maršrutā Rīga-Mangaļi jau ir pieejami pieci reisi. Dodoties kājām, attālumu starp pieturu "Mangaļi" un Mežaparka Lielo estrādi kājām var veikt aptuveni 25 minūtēs, savukārt vilcienā no Rīgas līdz Mangaļiem jāpavada vien 16 minūtes. "Pasažieru vilciena" tīmekļa vietnē www.pv.lv un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šo reisu ar 5% atlaidi.

Velosipēdus un citus braucamrīkus (skrituļdēļus, personiskos elektriskos skūterus) varēs novietot īpaši veidotā Balcia City Combo stāvvietā pie estrādes starp vārtiem nr. 6 un 7. Tās atrašanās vieta atzīmēta kartē.

Koncerta apmeklētājiem jāņem vērā, ka personīgo automašīnu novietošana norises vietas tuvumā būs apgrūtināta. Stundu pēc koncerta beigām satiksme Mežaparkā var būt ļoti ierobežota vai slēgta, lai koncerta apmeklētāji, kas dodas ar kājām, varētu droši izkļūt no Mežaparka teritorijas.

Sadarbībā ar tūres oficiālo transporta nodrošinātāju “City Bee”, Prāta Vētra iesaka uz koncertu doties ar “City Bee” koplietošanas automašīnām, kuras varēs novietot “City Bee” lietotnē redzamajās zonās netālu no Mežaparka. Pirmajam braucienam 7 EUR dāvana no grupas ar kodu “PVBZZ”.

Mežaparka teritorijā būs zona, kurā Prāta Vētras koncerta laikā varēs novietot elektroskrejriteņus. Elektroskrejriteņu novietošanas zona atradīsies pretī Meža prospektam, sākot no "Meža parka noma" līdz "Ufogolf" disku golfam. Detalizēta informācija par zonas atrašanos būs pieejama arī lielākajās elektroskrejriteņu lietotnēs.

NEDRĪKST IENEST

Lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēslus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, liela izmēra mugursomas, dzīvniekus.

JĀŅEM VĒRĀ

Koncertā ir paredzētas tikai STĀVVIETAS. Atsevišķas sēdvietas tiek nodrošinātas tikai pie teritorijā esošajām ēdināšanas vietām. Lūgums ņemt vērā, ka lielā apmeklētāju skaita dēļ apsardzes darbinieki var jebkurā laikā lūgt noņemt izklātos pledus un sedziņas. Koncerta norises vietā nav atļauts aizņemt vai rezervēt vietu ar piknika segu (vai ko līdzīgu) un/vai atstāt to bez uzraudzības. Šie noteikumi ir paredzēti, lai nodrošinātu koncerta dalībnieku un apmeklētāju drošību, tāpēc koncerta organizatori jau iepriekš pateicas par sadarbību.

Iegādātās koncerta biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas. Dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tajā skaitā sociālo tīklu kontos) bez atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Ar savu ierašanos uz pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy S22 Ultra, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”.

Koncerttūres rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija” un SIA “Ekase”. Biļešu tirdzniecība: SIA “EKASE”. Informācija: 67334495; www.ekase.lv

UKR

Важлива інформація для відвідувачів концерту у Ризі. Цієї суботи, 20 серпня, у Ризі продовжиться концертний тур гурту BrainStorm (Prāta Vētra) «Рік без календаря». Виступ відбудеться на Великій Естраді Межапарку.

КВИТКИ
Придбати квитки можна онлайн на сайті квиткового оператора eKase.lv, в інформаційному центрі ТЦ Spice (Рига, Lielirbes iela 29).

Вартість квитка — від 40 євро за попереднім продажем та від 45 євро у день концерту. Квитки можна буде придбати в касі поруч із входом №7 на Велику естраду Межапарку з 16:00.

Дітям до 6 років (включно) вхід вільний, у супроводі дорослих.

На території концерту відвідувачі зможуть розрахуватись готівкою, а в окремих місцях торгівлі – платіжними картками.

ПОЧАТОК/ВХІД


Вхід на територію буде здійснюватись з 17:00. Початок концерту — о 20.00. Спеціальний гість концерту Яніс Шипкевичс з сольним проєктом SHIPSEA


Просимо вас прибути на місце проведення концерту завчасно та виявити терпіння. Через велику кількість відвідувачів деякі дії — як-то перевірка квитків, огляд речей, придбання їжі та напоїв й решта — можуть зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Вхід на територію Великої естради Межапарку (місце проведення концерту) здійснюватиметься через входи № 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9.

Власники квитків у VIP-зону (BALCIA VIP Lounge) можуть скористатися будь-яким входом, а також входом №4, де для них буде виділено окрему смугу.

Гості з України матимуть змогу пройти на концерт через пункти, які відзначені українським прапором.

Переглянути план території можна тут:ФАН-ЗОНА

На концерті туру «Рік без календаря» перед сценою обладнано фан-зону. Її буде поділено на боки А та Б, які є ідентичними. Будь ласка, дотримуйтесь вказівників на входах й екранах та приходьте вчасно.
Проносити алкогольні напої та їжу до фан-зони суворо заборонено.

ТРАНСПОРТ

Звертаємо вашу увагу, що через ремонтні роботи естокади Brasas, рух трамвая №11 тимчасово припинено. Тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з можливими варіантами альтернативного маршруту до Межапарку, щоб ви могли вибрати найбільш зручний для себе варіант — пішки, велосипедом, скутером, особистим автомобілем або громадським транспортом — автобусами та поїздами.

Не забувайте, що в день концерту до Межапарку одночасно прямуватиме велика кількість глядачів, тому виділіть додатковий час, щоб дістатися місця проведення концерту вчасно.

Для зручності глядачів організаторами заходу буде надано спеціально виділений громадський транспорт до і після концерту.

О 17:00 автобуси з інтервалом кожні 3 хвилині вирушатимуть від зупинки Tēribas iela (біля будівлі районного суду).  Далі автобуси рухатимуться по Brīvības iela, зупиняючись на всіх зупинках на шляху до вулиці G.Zemgala. Потім автобус зробить зупинку на вулиці VEF Brīvības ielā та продовжить рух без зупинки до проспекту Viestura на території Міжпарку.  Від Міжпарку після концерту автобуси ходитимуть аналогічним чином — без зупинок до VEF Brīvības ielā, і далі з зупинками за маршрутом від вулиці Brīvības до Esplanādei. Нагадуємо, що громадський транспорт є платною послугою, тому всі пасажири мають придбати та прокомпостувати квитки.  Вартість однієї подорожі становить 1,15 євро.  Додаткові маршрути також будуть закріплені за автобусним маршрутом 11Т, що відправляється з Zooloģiskais dārzs.AS "Pasažieru vilciens" додали у розклад поїздів чотири рейси. Додатковий поїзд вирушить 20 серпня о 19:07 з Центрального залізничного вокзалу Риги до зупинки Mangaļi. Назад на Ризький центральний залізничний вокзал відвідувачі концерту зможуть дістатися, скориставшись трьома спеціально виділеними поїздами, які вирушать з Mangaļiem у неділю, 21 серпня, о 0:30, о 0:50 та о 1:10. Серед регулярного розкладу поїздів вже доступні п'ять рейсів з 17.00 до 20.00 за маршрутом Riga-Mangaļi. Піша відстань між зупинкою Mangaļiem та Великою естрадою Межпарку складає близько 25 хвилин ходьби, а для того, щоб дістатися з Риги до Mangaļiem поїздом, вам знадобиться всього 16 хвилин. На сайті www.pv.lv та в мобільному додатку вже зараз можна придбати квитки зі знижкою 5%.

Велосипеди та інші транспортні засоби (скейтборди, електросамокати) можна залишити на час концерту на спеціальній стоянці  Balcia City Combo, подивитися її розташуванням можна на мапі концертного майданчика.

У співпраці з офіційним транспортним перевізником туру City Bee BrainStorm (Prāta Vētra) запрошують вас відправитися на концерт, скориставшись послугою каршерингу на автомобілях City Bee. З промокодом PVBZZ, ви гарантовано отримаєте у подарунок від гурту — 7 євро на першу поїздку.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПРОНОСИТИ:


Парасольки, селфі-палиці, штативи для фото- та відеоапаратури, складні стільці, харчування та напої, професійну фото-, відео- та аудіоапаратуру (тільки за попереднім узгодженням з організаторами заходу), вогнепальну зброю, лазерні ручки, гострі предмети, феєрверки та піротехнічні вироби, небезпечні речовини та предмети, мотоциклетні шоломи, дошки для скейтборду та інше приладдя для активного спорту, тварин.


 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Усі виступи гурту передбачають фан-зону та вільне розміщення стоячи. Однак по периметру деяких фуд-поінтів, в яких розташовані кіоски з їжею, ви також можете розміститися сидячи на своїх пледах. Проте зверніть увагу — враховуючи велике скупчення людей, співробітники служби безпеки будь-якої миті можуть попросити вас прибрати їх. Також звертаємо вашу увагу на те, що ви не можете зайняти місце для себе чи своєї компанії, залишивши плед (та інші речі) без нагляду.

Ці правила розроблені з метою безпеки та комфорту для всіх учасників заходу, тому ми заздалегідь дякуємо вам за розуміння та їх дотримання.

Кожен відвідувач заходу автоматично дає згоду на зйомку для фото, відео та аудіозапису, а також на те, що відзнятий на концерті матеріал за його участі може транслюватися, репродукуватися та поширюватись без обмежень та узгодження (у тому числі з комерційною метою).

Концертний тур відбувається за підтримки страхової компанії Balcia Insurance SE, TC Spice, Neste Latvija, Samsung Galaxy Ultra 22, новинного порталу Delfi.lv, TV3 Group, Dienas Mediji, журналу OK!, Radio TEV та inbox.lv, а також самоврядування Риги. Технічні партнери — Samsung і LMT. Офіційний постачальник транспорту — DSV та City Bee. Організатор концертного туру: SIA Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija та SIA Ekase. Продаж квитків: SIA Ekase. Телефон для довідок: 67334495
www.ekase.lv