17 Jul 2023

Svarīga informācija Liepājas koncerta apmeklētājiem

22. jūlijā Liepājas stadionā “Daugava” grupa “Prāta Vētra” noslēgs divu gadu koncerttūri “Gads bez kalendāra”.

Kā iepriekš, arī šī gada koncerts Liepājā organizēts domājot par atbildīgu dabas resursu izmantošanu. Sadarbībā ar koncerttūres ilgtspējas partneri “Neste”, grupa aicina internetā iegādātās koncertu biļetes neprintēt, bet saglabāt tās savā viedierīcē un pie ieejas uzrādīt digitāli. Pasākumā būs pieejamas arī depozīta dzērienu glāzes un atkritumu škirošanas punkti. Tāpat tiks izmantota dabai draudzīgāka “Neste MY” atjaunojamā dīzeļdegviela elektrības ražošanai un kopā ar apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmumu "Balcia" pie koncerta norises vietas Liepājā būs velosipēdu novietne.

**

Grupa aicina koncerta apmeklētājus iepazīties ar visu aktuālāko informāciju par koncertu stadionā “Daugava” Liepājā:

BIĻETES

Koncerta biļetes joprojām iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā Rīgā un koncertzālē Lielais Dzintars Liepājā. Biļešu cena no 48 EUR.

Koncerta dienā Liepājas stadiona “Daugava” kasē pie 1. ieejas vārtiem stāvvietu biļešu cena būs 50 EUR. Kase darbu uzsāks plkst. 16.00. Pieejamo biļešu skaits ir ierobežots. 

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama biļete.

Ieejas biļetes var uzrādīt gan mobilajās ierīcēs, gan printētas. Atkārtotai ieejai koncerta teritorijā biļete nav derīga.

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

SĀKUMS

Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.00. Koncerta sākums plkst. 20.00. Koncerta īpašais viesis – pop un hip-hop māksliniece Būū.

Lūdzam uz koncertu ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos pasākumos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

IEEJA UN IZEJA

Ieeja koncerta teritorijā pa 1.un 6. vārtiem. 1. vārti izvietoti pie stadiona galvenās, 1.vārtus jeb galveno ieeju var sasniegt nākot pa gājēju celiņiem no Peldu ielas un Rožu ielas. 6. vārti ir jūras pusē, tos var saniegt nākot no Peldu ielas un ejot uz ieeju jūras pusē.

Ukraiņu viesi aicināti izmantot ar Ukrainas karodziņiem marķētās skrejas.

Izeja pēc koncerta pa 1., 3. un 6.vārtiem.BALCIA VIP Lounge

Balcia VIP Lounge biļešu īpašniekiem ieeja pa VIP ieeju - 6. vārtiem, saņemot Balcia VIP Lounge aproci. Balcia VIP Lounge biļešu īpašnieki ieejai var izmantot arī 1. vārtus, Balcia VIP Lounge aproci saņemot pie apsardzes tribīnēs pie Balcia VIP Lounge zonas.

Balcia VIP Lounge biļešu īpašniekiem, uzrādot VIP PARKING biļeti, autostāvvieta uz Miķeļa Valtera ielas ar iebraukšanu no Peldu ielas.

RATIŅKRĒSLI

Ratiņkrēsliem paredzētās vietas atrodas pie H tribīnes skatuves kreisajā pusē. Ieeja pa 1. vārtiem.

FANU ZONA

Skatuves priekšā atrodas fanu zona. Tā ir sadalīta A pusē (skatuves kreisajā pusē) un B pusē (skatuves labajā pusē). Abas zonas ir identiskas. Norādes atrodamas pie skatuves un uz ekrāniem. Aicinājums uz fanu zonu doties laikus - sākoties koncertam, tās var būt grūti sasniedzamas.

Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus un ēdienu.

STARPPILSĒTU TRANSPORTS

Aicinām iepriekš izpētīt iespējas ērtākai nokļūšanai stadionā “Daugava” Piejūras parkā - doties ar kājām, ar velosipēdu, skūteri, personisko auto vai arī izmantojot sabiedrisko transportu  - autobusus un vilcienu. Atcerieties, ka stadiona virzienā vienlaikus dosies liels skaits skatītāju, tāpēc nokļūšanai līdz koncertam ierēķiniet papildu laiku.

Sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” koncerta dienā kursēs vilciens Rīga – Liepāja – Rīga. 
22. jūlijā plkst. 13.49 aties vilciens no Rīgas, ar sekojošām pieturām:
Torņakalns plkst. 13.54 - Olaine plkst. 14.08 - Cena plkst. 14.17 - Cukurfabrika plkst. 14.21 - Jelgava plkst. 14.25 - Glūda plkst. 14.43 - Dobele plkst. 14.54 - Biksti plkst. 15.14 - Brocēni plkst. 15.35 - Saldus plkst. 15.45 - Skrunda plkst. 16.10 -  Kalvene plkst. 16.31- Ilmāja plkst. 16.39 - Tore plkst. 16.54 - Liepāja plkst.17.07.

Pēc koncerta, 23. jūlijā plkst. 1.15 vilciens aties no Liepājas, ar sekojošām pieturām:
Tore plkst. 1.29 - Ilmāja plkst. 1.43 - Kalvene plkst. 1.51 - Skrunda plkst. 2.09 - Saldus plkst. 2.34 -  Brocēni plkst. 2.41 - Biksti plkst. 3.01 - Dobele plkst. 3.24 - Glūda plkst. 3.36 - Jelgava plkst. 3.50 - Cukurfabrika plkst. 3.57 - Cena plkst. 4.02 - Olaine plkst. 4.09 - Torņakalns plkst. 4.24 - Rīga plkst. 4.28.

Vilciena kustības saraksts no 13. jūlija pieejams AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā  www.pv.lv un mobilajā lietotnē. 

Plānots, ka papildu reisi būs arī starppilsētu autobusu kustības sarakstos.

Velosipēdus un citus braucamrīkus un (skrituļdēļus, personiskos elektriskos skūterus un to ķiveres) varēs novietot īpaši veidotā Balcia City Combo stāvvietā pie stadiona 1. vārtiem, nākot no Peldu ielas.

Koncerta apmeklētājiem jāņem vērā, ka personīgo automašīnu novietošana stadiona tuvumā būs apgrūtināta. Stundu pēc koncerta beigām satiksme stadiona tuvumā var būt ierobežota vai slēgta, lai koncerta apmeklētāji, kas dodas ar kājām, varētu droši izkļūt no koncerta teritorijas.

Lai netraucētu operatīvā transporta kustību Liepājā, lūdzam nenovietot automašīnas pretī iebrauktuvēm dzīvojamo māju pagalmos un teritorijās. Pārliecinieties, ka automašīna neaizšķērso pieejas ceļus vai vārtus.

Sadarbībā ar tūres oficiālo transporta nodrošinātāju “City Bee”, iesakām no citām pilsētām uz koncertu doties ar “City Bee” koplietošanas automašīnām, kuras varēs novietot “City Bee” lietotnē redzamajās zonās Liepājā šeit. Pirmajam braucienam 7 EUR dāvana no grupas ar kodu “PV7”.

TRANSPORTS LIEPĀJAS VALSTSPILSĒTĀ

Lai sniegtu liepājniekiem un pilsētas viesiem iespēju pēc koncertaērti nokļūt mājās, apmešanās vietās vai uz Liepājas dzelzceļa staciju, būs pieejami sabiedriskā transporta papildreisi.
 
Tramvaji un autobusi aties no pieturvietas “Pētertirgus” K. Valdemāra ielā, blakus pilsētas domei. Koncerta apmeklētāji līdz minētajai pieturvietai varēs nokļūt no stadiona “Daugava”, ejot pa Rožu ielu līdz K. Valdemāra ielas pieturvietai.
 
Sabiedriskā transporta reisi pēc koncerta tiks uzsākti īsi pirms pusnakts. Tramvajs maršrutā “Pētertirgus-Mirdzas Ķempes iela” aties plkst. 23.41, 23.52, 23.59, 00.04 un 00.14, savukārt maršrutā “Pētertirgus-Stacija” – plkst. 00.11, 00.23, 00.28, 00.33 un  00.39. Liepājas dzelzceļa stacijā koncerta apmeklētāju un pilsētas viesu ērtībām ir norīkots īpašs vilciens, kas naktī no Liepājas uz Rīgu aties plkst. 1.15 (no Rīgas pa dienu vilciens aties plkst. 13.49 un Liepājā pienāks plkst. 17.07).
 
Autobusi no pieturvietas “Pētertirgus” K. Valdemāra ielā sāks kursēt plkst. 00.00 un transportlīdzekļi aties ik pēc piecām minūtēm – līdz plkst. 00.20. Autobusi kursēs maršrutā “Pētertirgus-Krūmu iela-Slimnīca” un “Pētertirgus-Oskara Kalpaka iela-Pulkveža Brieža iela”. Kopā tiks veikti 10 reisi, pieci katrā virzienā.
 
Lai izlaistu pasažierus, gan autobusi, gan tramvaji minētajos maršrutos apstāsies visās aprīkotajās pieturvietās.
 
Braucienam Liepājas sabiedriskā transporta papildreisos būs derīgas mēneša abonementa biļetes braucieniem katru dienu, kā arī viena brauciena biļetes, kuras aicinām pasažierus iegādāties jau savlaicīgi tirdzniecības vietās, piemēram, veikalos “Maxima”, “Top!”, “Lats”, Liepājas autoostas kasē, u.c. Plašāks tirdzniecības vietu saraksts pieejams šeit: https://liepajastransports.lv/lv/tirdzniecibas-vietas

STĀVVIETAS

Lai izvairītos no sastrēgumiem pilsētā un koncerta norises vietas – stadiona “Daugava” – tuvumā, Liepājas viesus aicinām  atstāt automašīnu pie nakšņošanas vietas vai kādā no pilsētas bezmaksas stāvlaukumiem.
 
Sekojot norādēm pilsētas ielās, autobraucējiem tiks piedāvāta iespēja novietot auto kādā no sešiem bezmaksas stāvlaukumiem:
- LOC Liepājas Olimpiskā centra stāvlaukums (30 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai, iespēja aizbraukt ar tramvaju līdz pieturai “Pētertirgus”),
- Annas tirgus laukums (30 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai, iespēja aizbraukt ar tramvaju līdz pieturai “Pētertirgus” vai ar 6. maršruta autobusu līdz pieturai “Jēkaba Janševska iela”),
- koncertzāles “Lielais dzintars“ stāvlaukums (20 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai),
- Liepājas teātra stāvlaukums (20 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai),
- Stāvlaukums pie Loču torņa (17 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai),
- Roņu ielas stāvlaukums (15 minūtes ar kājām līdz koncerta norises vietai).
 
Koncerta apmeklētāji, kas iegādājušies VIP biļeti, automašīnas varēs novietot Miķeļa Valtera ielā un stāvlaukumā Kūrmajas prospekta galā. Iebraukšana VIP stāvvietu zonā organizēta no Peldu ielas.

Viesi, kuri Liepājā ieradīsies uz koncertu ar savām automašīnām, aicināti tās novietot Annas tirgus stāvlaukumā, stāvlaukumos pie Liepājs Olimpiskā centra un Liepājas teātra, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukumā, tālāk uz koncerta vietu dodoties vai nu kājām, vai ar tramvaju.

NEDRĪKST IENEST

Lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēslus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, liela izmēra mugursomas, dzīvniekus.

Ar bērnu ratiņiem ieeja koncerta teritorijā ir atļauta. Drošības apsvērumu dēļ aizliegts koncerta laikā ar bērnu ratiņiem atrasties pūlī un/vai skatuves priekšā. Atļauts ienest zīdaiņiem paredzēto pārtiku oriģinālā iepakojumā un dzērienu bērnu pudelītē (izņemot karstu ūdeni).

BALCIA ĪPAŠĀS AKTIVITĀTES

Apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” piedāvā koncerta apmeklētājiem pārbaudīt savu veiksmi spēlē “Griež un laimē visi!”. Koncerta apmeklētāji aicināti jau laikus lejuplādēt “Balcia” aplikāciju savā viedierīcē (caur “app store” vai “google play” veikalu), reģistrēties un koncerta laikā no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.30 iegriez veiksmes ratu. Aktivitātē iespējams laimēt bezmaksas dzērienu, “Balcia” apdrošināšanas produktus vai kādu vērtīgu suvenīru no grupas.

Pirmie 5000 koncerta apmeklētāji saņems īpašas “Prāta Vētra” un “Balcia” suvenīra dzērienu glāzes, no kurām baudīt atspirdzinošus dzērienus un pēc koncerta glāzi saglabāt kā piemiņu no kopīgi pavadītā vakara Liepājā.

JĀŅEM VĒRĀ

Koncerta biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas. Dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tajā skaitā sociālo tīklu kontos) bez atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Ar savu ierašanos uz pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Smēķēt pasākuma teritorijā aizliegts, izņemot īpaši norādītā vietā ārpus skatītāju zonas. Aizliegums smēķēt attiecas uz visa veida cigaretēm, t.sk. e-cigaretēm, vape, iqos, salt u.tml.

Koncertu piedāvā “Balcia” apdrošināšana, atbalsta TC “Spice”, ilgtspējas partneris “Neste”, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “Pastaiga”, Radio TEV un Liepājas valstspilsēta. Tehnoloģiskais sadarbības partneris Samsung un LMT, oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”. “Prāta Vētras" ikdienas aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook, Instagram.

Koncerta rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija” un SIA “Ekase”. Biļešu tirdzniecība: SIA “Ekase”. Informācija: 67334495, info@ekase.lv, www.ekase.lv