16 Jul 2018

SVARĪGA INFORMĀCIJA JELGAVAS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Šo sestdien, 21. jūlijā Jelgavā, grupa “Prāta Vētra” uzsāks Latvijas koncerttūri “Skārda bungu tūre”.

SVARĪGA INFORMĀCIJA JELGAVAS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM:

NORISES VIETA: Lielupes pļava pretī Jelgavas pilij.

BIĻETES.

eKase.lv,TK Spice info centrā Rīgā un Jelgavas kultūras nama kasē.

Cena EUR 25. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs EUR 30.

Bērni līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) koncertu vecāku pavadībā apmeklē bez maksas.

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

SĀKUMS.
Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18:00. Koncerta sākums plkst. 20:00. Koncerta īpašie viesi – grupa “Sudden lights”.

Lūdzam koncerta norises vietā ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos koncertos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

IEEJA koncerta teritorijā no Rīgas ielas pie Lielupes tilta, pretī veikalam “Krūza” un no Vecā ceļa.

FANU ZONA.

Visos “Skārda bungu tūres” koncertos skatuves priekšā atrodas FANU ZONA. Tā ir sadalīta A pusē  un B pusē, kuras ir identiskas. Sekojiet norādēm par ieejām fanu zonā un dodieties uz tām laikus.

Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus

TRANSPORTS.

Satiksmes ierobežojumu plānu sk. pielikumā.

Velosipēdus varēs novietot  “Ergo” velonovietnē Rīgas ielā pretī skatuvei.

Automašīnas varēs novietot stāvlaukumos pie Zemgales Olimpiskā centra un Jelgavas Ledus halles, pie Lielupes krasta promenādes, Cukura ielā, Peldu ielā, Vecajā ceļā pie Lielupes, aiz Jelgavas pils un Sporta ielā 2C kāarī citos pieejamos stāvlaukumos, kas norādīti shēmā. Pilssalas ielā transportlīdzekļus varēs novietot ar organizatoru izsniegtām caurlaidēm.

Informējam, ka, ņemot vērā intensīvo gājēju plūsmu pēc koncerta, no koncerta teritorijai piegulošajām autostāvvietām būs iespējams izbraukt tikai 30 min pēc koncerta noslēguma.

Sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” koncerta dienā vilcieniem Rīga –Jelgava būs papildvagoni, savukārt pēc koncerta plkst. 00.45 no stacijas Jelgava (plkst. 00.50 no stacijas Cukurfabrika) aties papildus vilciena reiss uz Rīgu. Biļetes uz šo reisu no 11. jūlija iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā. Koncerta norises vietai tuvākā stacija apmēram 15 minūšu gājienā ir Cukurfabrika. Vilciens Rīgā pienāks plkst. 1:27. Aplūkot vilcienu kustības sarakstu un iegādāties e-biļeti var www.pv.lv.

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Prāta Vētru atbalsta: Jelgavas pilsēta, Ergo, Neste,DSV,Citroen, TK Spice, Samsung Galaxy S9 un eKase.lv
Informē: Radio SWH,TV3, Delfi, Diena un žurnāls OK!

Koncerttūres rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”

Biļešu tirdzniecība: SIA “EKASE”

Informatīvais tālrunis: 67334495
www.ekase.lv
www.pratavetra.lv