15 Nov 2018

Šodien sāk tirgot biļetes uz vienīgo “Prāta Vētras” koncertu Liepājā

“Prāta Vētras” menedžments apstiprina, ka “Prāta Vētras” mūzikas mīļotāji pirms nedēļas ar ovācijām uzņēmuši ziņu par grupas nākamās vasaras vienīgo koncertu Liepājā un ar nepacietību gaida biļešu tirdzniecības uzsākšanu šodien plkst. 10.00 interneta platformā www.ekase.lv, TK "Spice" informācijas centrā un koncertzāles “Lielais Dzintars” kasē Liepājā.

Iepriekšējās tūres koncerts Liepājā 2016.gada vasarā bija izpārdots tāpat kā “Skārda bungu tūres” noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē šogad. Aicinām neatlikt biļešu iegādi uz vēlāku, jo uz koncertu Liepājas stadionā “Daugava”, kas tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētu, būs pieejamas pavisam 28 000 biļešu. Pārdošanā būs stāvvietas, sēdvietas dažādās cenu kategorijās un biļetes fanu zonā. BIĻETES

Lai īsinātu laiku līdz nākamās vasaras 20.jūlijam, “Prāta Vētra” savu un klausītāju live (dzīvā izpildījuma) video bibliotēku papildina ar vēl vienu pasakainu atsauci uz “Skārda bungu tūri” - dziesmu “Pirmais Latvietis uz mēness”. Video ir skatām grupas Youtube kanālā un Facebook.

Šodien pie klausītājiem dodas arī “Skārda bungu tūres” Mežaparka koncerta ieraksts DVD formātā, kurš tagad pieejams www.ekase.lv un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās, bet koncertieraksta audio versija turpmāk būs pieejama visās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Spotify ŠEIT