01 Aug 2022

Renārs nosvin vārda dienu koncertā Valmierā


  1. 30. jūlija vakarā ar ovācijām aizvadīts grupas Prāta Vētra koncerts Valmierā. Uz Renāra Kaupera vārda dienas svinībām Dīvaliņa pļavās bija sapulcējušies vairāk nekā 16 000 valmieriešu un pilsētas viesu.
  1. Grupa pateicas visiem koncerta apmeklētājiem par enerģiju un sadziedāšanos. Īpaši saviļņots bija Renārs Kaupers, kurš koncertā atzīmēja savu vārda dienu: “Paldies visiem par sveicieniem, vēlējumiem, ziediem un kūkām! Paldies Valmierai par uzņemšanu - mēs jutāmies ļoti gaidīti, un noteikti šajā pieturā atgriezīsimies! Labāku dāvanu par šādu kopā būšanu nevaru vēlēties – silts vasaras vakars, priecīgas klausītāju sejas, “Prāta Vētras” labākā mūzika un pēc tam arī kāda ugunīga deja.”


 6. augustā grupa turpina koncerttūri “Gads bez kalendāra” Daugavpilī, kur koncerts notiks stadionā “Lokomotīve”. Tehniskais aprīkojums dosies ceļā Latgali jau svētdienas naktī, kad tiks pabeigta nobūve Valmierā. Katrs tūres koncerts ir atšķirīgs, tāpēc arī Daugavpilī var cerēt uz kāda negaidīta muzikāla viesa piedalīšanos. Biļetes uz koncertiem visā Latvijā pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā un pilsētu kasēs – Daugavpils “Vienības namā” un Kultūras pilī, kā Ventspils koncertzālē “Latvija”. Biļetes cena uz Daugavpils koncertu no 25 EUR! Stadionā “Lokomotīve” pieejamas arī sēdvietas tribīnēs.Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy Ultra 22, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldības. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātājs DSV un “City Bee”.

Prāta Vētras koncerttūres “Gads bez kalendāra” aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Koncerta foto: Inga Bitere