08 Jul 2021

Prāta Vētras otrais singls "Karuseļi" no rudenī gaidāmā albuma “Gads bez kalendāra”


8. jūlijā Prāta Vētra laiž klajā savu šīs vasaras piedāvājumu deju plačiem - " target="_blank" rel="noopener">dziesmu “Karuseļi”. Tas ir jau otrais singls no rudenī gaidāmā albuma “Gads bez kalendāra”. “Karuseļi” ir bundzinieka Kaspara Rogas eksperimentu rezultāts Apple Loops programmā kombinācijā ar Prāta Vētras un Jāņa Šipkēvica Jr. kopīgiem spēkiem radīto tekstu. Dziesmas producents ir zviedrs Povels Olssons, ar kuru Prāta Vētra sadarbojās arī albumā “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.

Renārs Kaupers: “Kad gan vēl, ja ne tagad šādām dziesmām jātraucas uz ēteriem un jāskan no vaļēju auto logiem siltajos vakaros? Vasara, mugursomas, teltis. Romantisks stāsts par to, ka mūža mīlestību var satikt arī nostopējot kādu nejaušu garāmbraucēju.”

Prāta Vētras jaunais albums sagaidāms 2021. gada 21.oktobrī. Tajā pat dienā iznāks arī koncertfilma “Gads bez kalendāra” - stundu garš neaizmirstams audiovizuāls piedzīvojums ar visām 10 jaunā albuma dziesmām, dokumentāliem kadriem no albuma un koncertfilmas tapšanas, dejām, iespaidīgām dekorācijām, tērpiem un lieliskiem viesmāksliniekiem.

Koncertfilmas režisors un scenogrāfs Kaspars Roga: “Šī Prāta Vētrai būs dubultpirmizrāde, jo dziesmas videoklipā mēs visi dejojam! Čaļiem tas bija īsts izaicinājums - pierunāt nācās diezgan ilgi! Savukārt mans uzdevums bija ar video palīdzību nodot šo īpašo dzīvās mūzikas, deju un Renāra balss summu skatītājam! Izdevās lieliski!”

Rezervējiet vakaru!

8.jūlijā - singla un video “Karuseļi” pirmizrāde straumēšanas vietnēs visā pasaulē un " target="_blank" rel="noopener">kanālā Youtube.
21.oktobrī - koncertfilmas “Gads bez kalendāra” pirmizrāde. Biļetes www.ekase.lv

https://www.facebook.com/brainstormofficial

@brainstormofficial