23 Aug 2022

Prāta Vētras noslēdz 2022. gada vasaras koncerttūri "Gads bez kalendāra"

Grupa Prāta Vētra ar grandiozu koncertu Mežaparka Lielajā estrādē noslēdz 2022. gada koncerttūri “Gads bez kalendāra”. Koncerttūrē kopā ar teju 110 000 klausītājiem pavadītas piecas saviļņojuma pilnas un notikumiem bagātas nedēļas visā Latvijā – Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī un Rīgā.

“Pieci fantastiski vakari visos Latvijas novados un Rīgā - tās ir neaizmirstamas sajūtas! Gaiziņlieluma paldies visiem skatītājiem, mūsu draugiem mūziķiem un arī lieliskajai tehniskajai komandai par atbalstu, iedvesmu, kopābūšanu un emocijām, ko piedzīvojām!” pauž Prāta VētraRenārs Kaupers, Kaspars Roga, Jānis Jubalts un Māris Mihelsons. Uz koncertiem grupas fani mērojuši ceļu arī no Polijas, Anglijas, Spānijas, Norvēģijas, Kanādas un citām valstīm. “Gads bez kalendāra” koncertus baudīja gandrīz 3 000 ukraiņu, kā arī SOS ciematos, internātskolās un bērnu aprūpes namos dzīvojošie bērni, kuri koncertus varēja apmeklēt bez maksas.

Prāta Vētra saka sirsnīgu paldies mūziķiem, kuri ar nerimstošu enerģiju piedalījās katrā tūres koncertā – Ingaram Viļumam, Nelli Bubujancai, Uldim Beitiņam, Kasparam Vizulim, grupas bekvokālistēm Lindai Anetei Rušeniecei, Unai Danielai Aizgalei, Gabriēlai Zvaigznītei un etno mūzikas grupai Tautumeitas. Visos koncertos kā īpašais viesis uzstājās Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu SHIPSEA. “Gads bez kalendāra” koncertos piedalījās arī Prāta Vētras draugi - mūziķi ansis, Gustavo, Dons, Intars Busulis, grupa Instrumenti un Kristīne Pāže.

Prāta Vētras komanda pateicas sadarbības partneriem un atbalstītājiem – “Balcia Insurance SE”, TC Spice, “Neste Latvija”, DSV, “City Bee”, Samsung, LMT, ziņu portālam Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnālam “OK!”, Radio TEV, inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldībām.

Grupa saka paldies par skaistajām fotogrāfijām un video, ar kuriem cilvēki dalījušies sociālajos tīklos visu tūres laiku, tos var apskatīt meklējot mirkļbirku #gadsbezkalendāra. Prāta Vētras aktivitātēm arī turpmāk var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Koncerta foto: Mikus Kļaviņš