28 Oct 2018

Prāta Vētra Viļņā aizsāk 2018 rudens tūri.

Pēc 2 gadu pārtraukuma 20.oktobrī Prāta Vētra atgriezās Lietuvas galvaspilsētā, aizsākot rudens koncerttūri un dāvājot Viļņai vienu no emocionālākajiem un krāšņākajiem koncertiem. Jaunā albuma “Par to zēnu, kurš sit skārda bungas” atzīmēšana norisinājās pārpildītā Compensa koncertu hallē un ietvēra gan jaunā albuma ierakstus, gan klausītāju iecienītākās kompozīcijas no Prāta Vētra repertuāra.

Uz Viļņas koncertu grupa sev līdzi atveda ne tikai šarmantās papilvokāla trio meitenes, kā arī viesus Povel Olsson un Magnus Nilsson no Zviedrijas, kuri harmoniski papildinājuši grupas sastāvu aizvadītajos koncertos, bet arī daļu no iespaidīgā vasaras pašmāju koncertšova un dziesmu video noformējuma. Tas ļāva arī Lietuvas klausītājiem izbaudīt Prāta Vētras koncertu grandiozumu.

Neticami emocionālā grupas uzņemšana Viļņā kļuva par lielisku startu koncertu sērijai, kuri līdz pat decembra beigām norisināsies Baltijā, Krievijā un Austrālijā, atzīmējot jauno grupas albumu. Īpaši rudens tūres sākumam, Prāta Vētra parūpējās arī par īpašu pārsteigumu, Viļņas koncertā prezentējot jaunā albuma anglisko versiju “About the boy who plays the tin drum”, kura tagad iegādājama arī www.ekase.lv.