01 Jan 2019

Prāta Vētra noslēdz gadu ar koncertu Austrālijā

Kas par gada noslēgumu! Pacilātā noskaņojumā Prāta Vētra savu 2018.gada pēdējo koncertu nospēlēja Adelaidē, Austrālijā. Tas bija ilgi gaidīts notikums un izvērtās sevišķi sirsnīgs un aizkustinošs, jo pulcēja latviešus no visas Austrālijas – Sidnejas, Melburnas, Brisbenas un citām pilsētām. Šoreiz koncerta programmā tika iekļauta arī dziesma, kuru parasti koncertos netiek izpildīta – Joka pēc alfabēts, kuru dziedāt uz skatuves Renārs aicināja klātesošos bērnus. Kā pēc koncerta stāstīja kāda kundze – pateicoties Indras Sproģes un Renāra Kaupera “Joka pēc alfabēts”, Austrālijas latviešu bērni ar prieku un lielu interesi ķeras pie latviešu alfabēta apgūšanas – dziesmas popularitāte bērnu vidū ir neizmērojama.

Pēc koncerta sociālajos tīklos plūda aicinājumi doties gan uz Kanādu, gan Honkongu, gan Brazīliju un Jaunzēlandi! Tas liek domāt, ka nākamais gads varētu turpināt iesākto pasaules apceļošanu un paplašināt Prāta Vētras koncertu ģeogrāfiju.

Vakara noslēgumā puiši sveica viens otru ar lieliski aizvadītu gadu, pateicās komandai un menedžmentam par darbu un vēlēja lielisku Jaunā gada iesākumu. Jaunais Gads visai Prāta Vētra komandai sāksies ar nelielu atpūtu, lai jau janvāra beigās atgrieztos pie darbiem – jaunu dziesmu ieraksta, klipa filmēšanas un koncertiem!

Krāšņu visiem Jauno!

 

Prāta Vētra koncerts Norwood Concert Hall, 29. decembrī. Foto: Andrejs Jaudzems

[gallery ids="12620,12619,12618,12617,12616,12615"]