08 Aug 2022

"Prāta Vētra" ieskandina Daugavpili

6. augustā varavīksnes pavadīts notika Prāta Vētras koncerts Daugavpils stadionā "Lokomotīve". Šī bija jau otrā reize, kad grupa viesojas Daugavpilī koncerttūres ietvaros un pulcināja teju 10 000 koncerta apmeklētāju.“Šķiet, ka mēs visi bijām tik ļoti sagatavojušies lietavām koncerta laikā, kādas piedzīvojām 2018. gadā, ka atvieglojums par to, ka lietus vietā saņemam varavīksni, bija jūtams gaisā. Prieks, ka Daugavpils iedzīvotāji un pilsētas viesi bija brīvi un sirsnīgi jau kopš pirmās koncerta dziesmas. Paldies visiem par gaismiņu ezeriņu, kurš stadionā izskatījās vēl iespaidīgāk kā citur,” pateicas grupa. Īpaši saviļņojošs mirklis koncertā bija, kad skatītāji lūdza atkārtot dziesmu “Mana dziesma” jeb “Моя пісня”, kas veltīta Ukrainas karā cietušajiem. Jāatzīmē, ka uz koncertu Daugavpilī bija ieradušies aptuveni 200 ukraiņu.Jau pēc nedēļas, 13. augustā Prāta Vētra dodas uz Kurzemi, kur koncerttūres “Gads bez kalendāra” koncerts notiks Ventspilī, Reņķa dārzā. Tā kā koncerts būs parkā Ventspils sirdī, koncerta organizatori aicina apmeklētājus izvēlēties dabai draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus. Sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Balcia” pie koncerta teritorijas būs pieejama apsargāta novietne, kur atstāt velosipēdus, elektriskos skūterus vai citus dabai draudzīgus pārvietošanās līdzekļus.

Biļetes uz koncertu Ventspilī iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā un Ventspils koncertzāles “Latvija” kasē.Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy S22 Ultra, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldības. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātājs DSV un “City Bee”.

Prāta Vētras koncerttūres “Gads bez kalendāra” aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.