25 Jul 2022

Prāta Vētra atklāj “Gads bez kalendāra” tūri

Sestdienas vakarā, 23. jūlijā, vairāk nekā 23 000 klausītāju pārpildītajā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, Prāta Vētra krāšņi atklāj koncerttūri “Gads bez kalendāra”.

“Tas bija neaizmirstami! Grūti aprakstīt vārdos sajūtu, ko piedzīvojām, kad ieraudzījām visus, kuri atnākuši uz Lielupes pļavu, lai dziedātu līdzi, dejotu un priecātos kopā ar mums! Kas par jaudu! Pavadījām Jelgavā vairākas vasarīgas dienas un atkal sajutām to dzīvesprieka lādiņu, ko dod būšana kopā ar savējiem, klausītājiem, kurus Latvijā nebijām tik ilgi satikuši. Enerģija uzņemta, lai turpinātu nākamnedēļ Valmierā!” par koncertu stāsta Prāta Vētra.

“Sakām lielu paldies visai tehniskajai komandai un sadarbības partneriem, kuri pielika roku, lai mēs varētu veiksmīgi atklāt tūri. Paldies Jelgavas pilsētai par sirsnīgo uzņemšanu un visiem koncerta viesiem par pozitīvajām atsauksmēm, kuras saņēmām uzreiz pēc koncerta,” pateicas grupas ģenerālmenedžere Aija Auškāpa.Koncerta teritorijas uzbūve Jelgavā noritēja aptuveni nedēļu un koncerta organizēšanā piedalījās vairāki simti cilvēku. Koncertā Jelgavā piedalījās Prāta Vētras draugi, mūziķi Dons, Intars Busulis, grupa Instrumenti un mūsdienu tautas mūzikas grupa­ Tautumeitas. Tāpat kā tūres atklāšanas koncertā Jelgavā, arī citās pilsētās plānoti dažādi pārsteigumi koncertu apmeklētājiem.

Jau pēc nedēļas, 30. jūlijā Prāta Vētra dosies uz Valmieru, kur koncerts notiks Dīvaliņa pļavās. Pēc tam koncerttūre turpināsies Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Visos koncertos kā īpašais viesis pirms Prāta Vētras uzstāsies Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu SHIPSEA.

Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy Ultra 22, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldības. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātājs DSV un “City Bee”.

Foto: Dāvis Dambenieks