29 Mar 2021

Piedošana. Dons/Busulis/Prāta Vētra.

Marta priekšpēdējā diena sākas ar brīnišķīgu ziņu - kopīgā dziesmā vienojušies Dons, Intars Busulis un Prāta Vētra. Trio nodod klausītāju vērtējumam iedvesmojošu himnu mīlestībai "Piedošana".

"Paldies Artūram par iniciatīvu", saka Intars. "Prieks un gods dziedāt šādā sastāvā. Citējot manu mīļoto meiteni, spēcīga ir gan dziesma, gan pats fakts, ka visi esam satikušies kopīgā skaņdarbā."

"Interesanti, ka dziesma faktiski tapa jau pirms gada, bet pandēmija darīja savu un sapratām, ka dziesmas izdošana uz laiku jāpārceļ", turpina Renārs. Dziesmu sarakstījuši paši trio puiši un viņi saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja šim ierakstam tapt.

"Piedošana ir māksla, kuru mēs mācāmies visu dzīvi. Reizēm šķiet, ka nupat jau būsim iemācījušies, bet nāk jauni pārbaudījumi un atkal jāsāk viss no jauna", rezumē Dons.

Dziesmas teksta video veidojis baltkrievu mākslinieks Vasilijs Ļihtorovičs. Ieraksts tapis Dj Rudd ierakstu studijā Full Clip, producents Kim Wennerstrom (Kims Lab), izdevējs Dons Music, DeBusul MUSIC, Brainstorm Records Company.

"Piedošana" no šodienas pieejama visos straumēšanas servisos un " target="_blank" rel="noopener">Youtube. Lai visiem patīkama klausīšanās, laba veselība un priecīgs pavasaris!!