10 Feb 2019

“Ogles” triumfē - “Gada vērtīgākā dziesma 2018”!

9.februārī, svinīgajā “Muzikālā Banka 2018” apbalvošanas ceremonijā Daugavpilī kā “Gada vērtīgākā dziesma 2018” triumfēja Prāta Vētras kompozīcija “Ogles”, saņemot augstāko vērtējumu gan ekspertu, gan  skatītāju un klausītāju balsojumā.

Atgriešanās Daugavpilī grupas puišiem bija īpaša, jo tieši Daugavpilī 2018.gada vasaras tūres ietvaros, spītējot nerimstošām lietusgāzēm, tika aizvadīts viens no tūres episkākajiem un sirsnīgākajiem koncertiem. Arī 9.februāra vakars nebija izņēmums - mākslinieku saliedētība aizkulisēs un skatītāju ovācijas zālē pierādīja, ka daugavpiliešu sirdīs mūzikai ir atvēlēta īpaša vieta.

Dziesma “Ogles”  ir kompozīcija no jaunākā 11 dziesmu albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” un savu pirmizrādi piedzīvoja 2018.gada aprīlī. "Youtube", "Spotify" un citas platformas apliecina, ka "Ogles" ir pieprasītākā un klausītākā jaunā albuma dziesma. Tā ātri iekaroja klausītāju sirdis un jau pirmajā dienā dziesmas videoklips Youtube sasniedza 100 000 skatījumu. Šobrīd to skaits pārsniedzis jau 2 miljonus.

Kā par dziesmu sākotnēji teica Renārs Kaupers: “Tas skaistais lidojums uz augšu un falseta piedziedājums atnāca pēdējā brīdī. Un noslēgumā “Ikšķiles hitu kalvē” apvienība "MuMu" radīja tekstu, par kuru paši bija sajūsmā. Un arī šodien klausoties, šķiet, ka tīri feini ir sanācis!”

[embed][/embed]

Dziesmas “Ogles” poducents: Povel Olsson (Zviedrija)
Izdevējs: Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija
Dziesmas video režisors: Papa Chi
Video DOP: Jānis Andrejevs
Video producente: Kristele Pudane
Video grafika: Juris Matuzelis (Pepe FX)
Video radošais direktors: Antons Ugrjumovs
Video montāža: Gatis Belogrudovs
Kostīmi: Kristīne Cakare
Make-up: Emīlija Eglīte

Dziesmas latviešu, angļu un krievu valodas versijas klausāmas ne tikai radio stacijās, bet arī visos digitālās straumēšanas kanālos:

Spotify: https://spoti.fi/2KC0zMx
Deezer: https://bit.ly/2MGLom7
Apple Music: https://apple.co/2KqvMpW

[playlist type="video" ids="12754"]