17 Jul 2019

Noderīga informācija Liepājas koncerta apmeklētājiem.

NORISES VIETA

Sestdien, 20. jūlijā Liepājā, stadionā “Daugava” Jūrmalas parkā 3.

BIĻETES

Biļetes uz koncertu ir izpārdotas un pie ieejas tās iegādāties nevarēs.

Aicinām nepirkt biļetes no neoficiāliem pārdevējiem.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

Tiem, kas paspējuši iegādāties biļetes, bet kādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt koncertu, eKase.lv piedāvā izmantot jauno pakalpojumu eKase+, kur droši un ērti pārdot biļetes, dodot iespēju koncertu apmeklēt kādam citam!

Ieejas biļetes būs iespējams noskenēt arī no mobilajām ierīcēm.

Atkārtotai ieejai koncerta teritorijā biļete nav derīga.

SĀKUMS

Ieeja  no plkst. 18.00

Mazais Princis plkst. 19:30

Aija Andrejeva  plkst. 20:00

Prāta Vētra plkst. 21:00

Koncerta beigas     ap plkst. 00:00

Lūdzam koncerta norises vietā ierasties laikus un būt pacietīgiem! Tik plaši apmeklētos pasākumos viss aizņem vairāk laika, piemēram, biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.

Vecāki! Lūdzam pieskatīt savus bērnus! Ielieciet bērna apģērba kabatā zīmīti ar vārdu, uzvārdu un savu telefona numuru, lai nepieciešamības gadījumā varam jūs atrast!

IEEJA koncerta teritorijā tiks organizēta pa 1.un 6. vārtiem.

Apmeklētājiem ar invalīdu biļeti ieeja pa 1. vārtiem. Ratiņkrēsliem paredzētais podests atrodas pie H tribīnes.

VIP biļešu īpašniekiem ieeja pa VIP skrejām pie 1. un 6. vārtiem, saņemot VIP aproci.

Izejas pēc koncerta pa 1.,3. un 6.vārtiem.

FANU ZONA

Skatuves priekšā atrodas FANU ZONA. Tā ir sadalīta A pusē  un B pusē, kuras ir identiskas. Sekojiet norādēm uz ekrāniem un dodieties uz fanu zonu laikus.

Fanu zonā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus.

NEDRĪKST IENEST

Lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Ar bērnu ratiņiem ieeja atļauta. Drošības apsvērumu dēļ aizliegts koncerta laikā ar bērnu ratiņiem atrasties pūlī un/vai skatuves priekšā. Atļauts ienest zīdaiņiem paredzēto pārtiku oriģinālā iepakojumā un dzērienu bērnu pudelītē (izņemot karstu ūdeni).

NORĒĶINĀŠANĀS IESPĒJAS KONCERTA TERITORIJĀ

Koncerta teritorijā būs iespējams norēķināties ar skaidru naudu, bet atsevišķās tirdzniecības vietās arī ar maksājumu kartēm.

ATKRITUMU ŠĶIROŠANA

Aicinām šķirot atkritumus  - plastmasas pudeles un glāzes izmetiet tam paredzētajos šķirošanas konteineros!

TRANSPORTS

Apmeklētāju ērtībai, kā arī drošības nolūkos, koncerta norises dienā paredzētas izmaiņas pilsētas satiksmes organizācijā.

Lai izvairītos no satiksmes sastrēgumiem pilsētā, iesakām liepājniekiem un pilsētas viesiem uz koncertu doties ar kājām, sabiedrisko transportu vai velosipēdiem.

VELO

ERGO velonovietne atrodas parkā netālu no ieejas koncerta teritorijā. Vietu skaits velonovietnē ir ierobežots, tāpēc iesakām vietu iepriekš rezervēt ŠEIT

VILCIENS

Vilciena reiss Rīga – Liepāja 20.jūlijā plkst. 13.50 ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Vilciens pienāks Liepājā plkst. 17.07

Vilciena reiss Liepāja – Rīga (21.jūlijs) plkst. 01.10 ar pieturām Skrundā, Saldū, Bikstos, Dobelē un Jelgavā. Vilciens pienāks Rīgā plkst. 04.22

Lai garantētu vietu vilcienā, aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv

AUTOSTĀVVIETAS  

Koncerta apmeklētāji automašīnas stāvēšanai varēs novietot uz stadionam blakus esošajām ielām, ievērojot satiksmes noteikumus, kā arī autostāvvietās Jelgavas iela 37, Jaunā ostmala 3/5, Skolas iela 18, Rožu laukums 5/6, Jūras iela 16, Vecā Ostmala 54.

VIP biļešu īpašniekiem, uzrādot VIP biļeti, autostāvvieta uz Peldu ielas ar iebraukšanu no Kūrmājas prospekta puses, kā arī laukumā pie Kūrmājas prospekta un Peldu ielas stūra.

Lūdzam nenovietot automašīnas iepretim māju vārtiem un iebrauktuvēm māju pagalmos, lai ārkārtas situācijā objektiem var piekļūt ar operatīvo transportu. Ja auto traucēs iebraukšanai pagalmā, tas tiks evakuēts.

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI

  • No 19. līdz 21.jūlijam tiks mainīts braukšanas virziens Peldu ielai uz virzienu no Kūrmājas prospekta uz Liepu ielu. Iebraukšana atļauta tikai uzrādot VIP biļeti.

  • Vites un Hika ielā no Kūrmājas prospekta puses drīkstēs iebraukt tikai šajā teritorijā dzīvojošie.

  • No pulksten 15:00 satiksmi pastiprināti kontrolēs Valsts un Pašvaldības policija.


 

Pēc koncerta tiks organizēti papildus bezmaksas tramvaja reisi! 

Tramvaji no pieturvietas Pētertirgus:

Sākot no 00:00 (beidzoties koncertam un piepildoties tramvajam) 2 reisi virzienā uz Brības ielu un 2 reisi virzienā uz M.Ķempes ielu. Pēc tam viens reiss no pieturvietas Pētertigus virzienā uz Brīvības ielu 00:30 un viens reiss 00:35.

 

ŅEMIET VĒRĀ, ka iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmā bez organizatoru atļaujas un, ka dziesmu audio/video publicēšana pilnā garumā medijos (tai skaitā sociālajos kontos) bez  atļaujas ir aizliegta un uzskatāma par autortiesību pārkāpumu.

Koncerta apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājoties biļeti, pircējs piekrīt pasākuma apmeklēšanas noteikumiem. 

Prāta Vētru atbalsta

Liepājas pilsēta, Ergo, Neste, DSV, Citroen un Karlo Motors, TK “Spice”, Samsung Galaxy S10 un eKase.lv

Informē: Radio SWH,TV3, Delfi, Diena un žurnāls OK!

Koncerta rīkotājs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”

Biļetes: SIA “EKASE”

Koncerta apmeklēšanas noteikumi - www.ekase.lv/lv/noteikumi/#9

Informatīvais tālrunis: 67334495