12 Oct 2018

Nākamnedēļ iznāks Prāta Vētras “Skārda bungu tūres” koncertieraksts

Grandiozais “Skārda bungu tūres” noslēguma koncerts Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē iemūžināts 2h 45min garā koncertierakstā "Prāta Vētra. Skārda bungu tūre. Koncerts Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē 17.08.2018.” un jau no 16.oktobra būs bez maksas skatāms ekskluzīvi tikai LMT Viedtelevīzijā, lejuplādējams vimeo.com, bet no 15.novembra - pieejams arī DVD formātā.

Koncertierakstā, kura režisors ir “Prāta Vētras” bundzinieks Kaspars Roga, bet montāžas režisors - Juris Matuzelis, apkopotas 29 dziesmas, kuras izpilda “Prāta Vētra” un viesmūziķi Povel Olsson un Magnus Nilsson no Zviedrijas, Marina Kravets (“Kak ja iskal Tebja”) no Krievijas, Arstarulsmirus (“Tur kaut kam ir jābūt”), Musiqq (“Debesis iekrita Tevī”), gospelkoris, kā arī koncerta īpašais viesis Maestro Raimonds Pauls (“Virši zied” un “Lidmašīnas”).

Koncerts, kuru apmeklēja 60 000 skatītāju, paliks atmiņā ar visu laiku iespaidīgāko skatuvi un scenogrāfiju, augstākā līmeņa apskaņošanu un skatītāju atzinību izpelnījušos dziesmu video noformējumu. “Šis bija muzikāli un vizuāli izaicinošs un aizraujošs piedzīvojums visas vasaras garumā. Šķiet, ka vismaz daļu sajūtu ir izdevies saķert un iemūžināt arī video formātā!”, dalās Kaspars Roga. “Pēc LMT Straumes tiešraidēm un video ierakstiem LMT Viedtelevīzijā redzam, ka arī neklātienē koncertieraksti ir ļoti skatīts saturs,” atklāj LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis. “Protams, Prāta Vētra pārsniedz visus rekordus.”

Jūsu vērtējumam nododam pirmo ieskatu - dziesmu ">“Šokolādes saldējums” un “Paralēles” ierakstu, kuru neaizmirstamu padara Nelli Bubujancas perkusijas, Denisa Paškeviča saksofona solo un šarmanto Trio meiteņu Gabriēlas, Lindas un Unas papildvokāls.

“Prāta Vētras” mūziķi - Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons, Kaspars Roga un Ingars Viļums - saka milzīgu paldies visiem, kuri piedalījās šī grandiozā projekta realizācijā un koncertieraksta tapšanā.

Sīkākai informācijai par to, kur skatāms koncertieraksts, seko līdzi jaunumiem LMT un “Prāta Vētra” sociālo tīklu kontos.

Koncertieraksta izdevējs: “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”.