06 Aug 2018

Māra Mihelsona dzimšanas dienas koncerts Ventspilī

Piektdien, 3.augustā Ventspilī izskanēja trešais Prāta Vētras “Skārda bungu tūres” koncerts, kurš  izvērtās pārsteigumiem pilns ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem grupas puišiem. Prāta vētras menedžments un koncerta viesi pārsteidza Māri Mihelsonu uz skatuves sveicot jubilejā. Apsveikumam pievienojās arī visi koncerta apmeklētāji, dziedot “Daudz baltu dieniņu” un ar ovācijām sveicot Māri.

“Tas bija negaidīti un ārkārtīgi sirsnīgi! Milzīgs paldies visiem, kas atnāca uz manu dzimšanas dienas ballīti!”  publikai jokojot pateicās Māris.

Koncertšova viesu statusā arī šoreiz saksofonists un džeza mākslinieks Deniss Paškevičs, Arstarulsmirus ar “Tur kaut kam ir jābūt”, koncerttūres oficiālie viesi “Sudden Lights”, “Prāta Vētras” gospel koris un viesmūziķi no Zviedrijas - Povels Olsons (Povel Olsson) un Magnus Nīlsons (Magnus Nilsson).

Jau pēc nedēļas, 11.augustā Prāta Vētra dosies uz Daugavpili, kur stadionā “Lokomotīve” uz skatuves kāps arī Marina Kravets (Марина Кравец), lai kopīgi ar Renāru Kauperu izpildītu dziesmu no jaunā albuma "Как я искал тебя". Savukārt 17.augustā “Skārda bungu tūre” noslēgsies ar grandiozāko no šīs vasaras koncertšoviem Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.ekase.lv, TK “Spice” informācijas centrā un pilsētu kultūras namu kasēs. Koncerttūres atbalstītāji: Neste, ERGO, eKase.lv, Karlo Motors, Samsung Galaxy S9, Mītavas alus, CleanR, TK Spice, DSV. Informatīvie atbalstītāji: Delfi, TV3, Radio SWH, laikraksts Diena un žurnāls OK!.

Foto: Artūrs Pavlovs

[gallery ids="12086,12087,12088,12089,12090,12091,12092"]