13 May 2021

Iznākusi pirmā Prāta Vētras grāmata “Meklēt vienam otru”.

Prāta Vētra pilnā sastāvā! Vaira Vīķe Freiberga! Maestro Raimonds Pauls! Antons Korbeins! Iļja Lagutenko! Bi-2! Jevgēņijs Griškovecs!  Guntars Račs! Ilmārs Šlāpins un citi pirmajā grāmatā par Prāta Vētru stāsta par satikšanos, draudzību, dzīvi, veiksmi un nejaušībām. 


 Aija Auškāpa: “Šī grāmata ir Prāta Vētras dzīves konkrētā brīža fiksācija, kas neviļus vedina rast atbildes uz tik bieži dzirdētiem jautājumiem: “Kas ir jūsu grupas panākumu atslēga? Kāpēc šodien par jums raksta grāmatu un izdod to ne tikai pašu mājās, bet arī ārvalstīs? Vai zinājāt, ka Prāta Vētras dziesmas 2020.gadā klausījās 90 pasaules valstīs?” Grāmata ir stāsts par to, kādi esam un kā jūtamies šobrīd, vairāk nekā 30 gadus kopš pirmās muzikālās tikšanās.”


287. lappušu garumā atklājas Renāra, Māra, Jāņa un Kaspara ceļš no pirmā koncerta dažiem klases biedriem Jelgavas 1.ģimnāzijā līdz 60 000 skatītājiem Mežaparkā. To visu spilgti ilustrē fotogrāfijas no vecāku fotoalbumiem un personiskajiem arhīviem un, protams, profesionālu fotogrāfu radītiem meistardarbiem.


  Grāmatas autore ir scenāriste un žurnāliste no Pēterburgas Alīna Katrāne – Šilinga, tulkojis Ilmārs Šlāpins, izdevējs SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”.


  Grāmatu var iegādāties grāmatnīcās visā Latvijā, ekase.lv, Dienas e-grāmatnīcā un TC Spice infocentrā.


No 10.-17.maijam ekase.lv sadarbībā ar Latvijas Pastu grāmatu piedāvā  ar bezmaksas piegādi uz Latvijas Pasta pakomātiem visā Latvijā!


Atbalsta un informē: delfi.lv un Diena un Latvijas Pasts.


[gallery ids="14426,14428,14429,14427,14430"]