22 Jul 2018

Grandiozs "Prāta Vētras" tūres sākums Jelgavā

Ar pāri plūstošām emocijām un līdz šim nepieredzētu apmeklētāju skaitu Jelgavā sestdienas vakarā “Prāta Vētra” aizvadījusi pirmo no pieciem “Skārda bungu tūres” koncertiem. Turpinot Dziesmusvētku pacilājuma vilni, Lielupes pļavā pulcējās  28 000 skatītāju koris, kopīgi izdziedot gan laika pārbaudītās, gan “Prāta Vētras” jaunā albuma dziesmas.

”Mēs esam laimīgi un pacilāti”, pēc koncerta emocijās dalījās “Prāta Vētra” un pateicās par sirsnīgo uzņemšanu dzimtajā pilsētā.

Arī šoreiz “Prāta Vētra” sagatavojusi iespaidīgu koncertšovu  - krāšņi gaismu efekti un pārsteigumi, koncerta viesi un visu iemīļotu dziesmu programma piešķīra pasākumam īpašu noskaņu. Skatītāji, daloties emocijās par koncertā pieredzēto, visbiežāk lietoja vārdus azartisks, enerģisks, uzlādējošs, pārsteigumu pilns, elpu aizraujošs. Kaspara Rogas radītā skatuve un scenogrāfija pārsteidza pat daudz pieredzējušus skatītājus – īpaši šim koncertam izgatavotās skatuves konstrukcijas un elementi lieliski papildināja daudzveidīgo koncerta programmu, kuras viens no spilgtākajiem mirkļiem bija dziesma ”Pirmais latvietis uz mēness” – tūkstošiem mirdzošu gaismiņu apspīdēta himna. Kā viesi Jelgavā uzstājās koncerttūres oficiālie viesi “Sudden Lights”, “Prāta Vētras” gospel koris, EdaVārdi un viesmūziķi no Zviedrijas - Povels Olsons (Povel Olsson) un Magnus Nīlsons (Magnus Nilsson).

Jau pēc nedēļas “Prāta Vētra” dosies uz koncertu Valmierā, kurš šoreiz norisināsies Dīvaliņa pļavās. Bet tūri turpinās ar koncertiem Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Kā tika ziņots koncerta preses konferencē, Rīgas koncertā “Prāta Vētras” uzstāšanos papildinās arī grupa no Zviedrijas - “The Royal Concept”.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.ekase.lv, t/c “Spice” informācijas centrā un pilsētu kultūras namu kasēs. Koncerttūres atbalstītāji: Neste, ERGO, eKase.lv, Karlo Motors, Samsung Galaxy S9, Mītavas alus, CleanR, TK Spice, DSV. Informatīvie atbalstītāji: Delfi, TV3, Radio SWH, laikraksts Diena un žurnāls OK!.