14 Dec 2018

Prāta Vētra prezentē albumu “Wonderful Day” Maskavā!


  1. 13. decembrī Prāta Vētra pirmo reizi kāpa uz Crocus City skatuves Maskavā, prezentējot jauno albumu “Wonderful Day” un labāko no grandiozā Skārda Bungu tūres šova.


Koncerta programma iekļāva gan kompozīcijas no jaunā albuma “Wonderful Day”, gan klausītāju iecienītās un laika pārbaudītās grupas dziesmas. Pēc šī koncerta ar pārliecību var apgalvot, ka grupas Prāta Vētra 13. albums ir iekarojis klausītāju sirdis arī Krievijā.

Renārs Kaupers: “Šī koncerta pēcgarša ir kā pēc lieliska Jaunā gada. Tajā bija visi gadu mijas svētku pamatelementi – mūzika, viesi, skatuves tērpi, pārsteigumi, dāvanas, uzrunas un arī karaoke! Svētku atmosfēru papildināja arī uz skatuves novietotie TV ekrāni, kuros bija skatāms īpašs svētku raidījums, kā arī grupas Bi-2 Ziemassvētku vecīši un pavadošās dāmas. Nākamajā rītā mēs visi devās mājup ar pacilātu noskaņojumu. Ir ticējums – kā Jauno gadu sagaidīsi, tā to arī pavadīsi! Tāpēc - uz tikšanos “Wonderful Day” tūres koncertos! Pavadīsim Jauno gadu krāšņi!”

Šobrīd Prāta Vētra gatavojas ceļam uz Austrāliju, kur uzstāsies pirmo reizi. Pēc tam mūziķus sagaida atpūtas un iedvesmas mēnesis, pēc kura plānots izziņot tālākos “Wonderful Day” tūres galamērķus