27 Nov 2019

Prāta Vētrai un Моя Мишель kopīga Ziemassvētku dziesma «Рождество»

Tuvojoties gada nogalei, krievu grupas Моя Мишель soliste Taņa Tkačuka un Renārs Kaupers iedziedājuši aizkustinošu balādi krievu valodā “Рождество”  - “Ziemassvētki”.


Taņa: “Es iemīlējos Renārā, kad man bija 15 gadu – toreiz tikko bija iznākusi Prāta Vētras slavenā dziesma “Maybe”.  Toreiz man pat sapņos nerādījās, ka kādreiz iepazīšos ar šo grupu, bet tagad esam draugi. Pirms pāris gadiem man radās ideja par duetu – kāds brītiņš pagāja, toties nu mums ir kopīga ļoti skaista dziesma. Man šķiet, ka šis ir tas gadījums, kad balsis saskan ideāli.”


Renārs: “Pirms pāris gadiem grupa Моя Мишель izdeva lielisku albumu, kuru es, reiz, pastaigājoties pa Liepāju, klausījos. Ieskanējās dziesma Рождество, ja nemaldos, septītā pēc kārtas un man tā uzreiz iepatikās, bet es arī nodomāju, ka to nebūtu slikti vēl mazliet attīstīt. Sazvanījos ar Taņu un viņa sacīja: ”Labi, pamēģini!”. Kopā ar mūsu basģitāristu Ingaru mēs radījām dažas tēmas un ierakstījām savu dziesmas versiju. Taņai patika mūsu darba rezultāts un mēs nolēmām dziesmu kopā ierakstīt studijā Maskavā. Klausoties šo dziesmu, iedomājieties, ka krīt lielas sniega pārslas, pa ielām klīst mazliet neizgulējušies sniegavīri un visiem prātā ir tikai viens – jā, drīz Ziemassvētki…”


Tuvākie koncerti: -


Maskava – 04.12.2019


Sanktpēterburga – 06.12.2019


Kijeva – 12.12.2019


Моя Мишель  7.decembrī, Sanktpēterburgā, klubā A2 Green Concert.


Dziesmu var noklausīties šeit:


https://open.spotify.com/track/2E8GSga4ACmzN3g6oRBvjA?si=sx8UlzX0SGyciwKWtEMmlQ