25 Oct 2019

Grupas “Сансара“ (Sansara) dziesma “К осени” jaunā versijā.

Piektdien, 25.oktobrī pirmizrādi piedzīvoja “Prāta Vētras” un Krievijas grupas “Сансара“ (Sansara) muzikālais kopdarbs - dziesma “К осени”.


Grupa “Sansara” ir no Jekaterinburgas un ar Prāta Vētru pirmoreiz uz vienas skatuves kāpa šī gada martā TV kanāla “Дождь” dzimšanas dienas koncertā Maskavā, kur solists Aleksandrs Gagarins kopā ar Renāru izpildīja dziesmu  “Ты не один”, kā arī  dziesmas “К осени” fragmentu.


Dziesma “К осени” grupas “Sansara” repertuārā ir jau sen un tieši pēc satikšanās Maskavā tika nolemts ierakstīt šo dziesmu ar abu grupu piedalīšanos.


Renārs Kaupers: “Mums bija svarīgi, lai dziesmai piemīt arī kaut kas no “Prāta Vētras” gara. Saša ar lielāko prieku piekrita, un mūsu zviedru producenti palīdzēja dziesmai iegūt nedaudz citādāku skanējumu”.


Saša Gagarins: “Man pašam ir skaidrs, ka dziesma nepavisam nav par gadalaiku – šī, šķiet, vispār ir mana pirmā dziesma par paša pieaugšanu un tāpēc esmu priecīgs, ka Prāta Vētras aranžējums atšķirībā no dziesmas “К осени” oriģināla ir dinamisks un dejiskāks – nepārprotami - glāze ir pa pusei pilna, nevis tukša.”


Noklausīties dziesmu:


Яндекс Музыка


Apple Music