29 Jan 2024

Prāta Vētra iepazīstina ar "Mītavas Cī!"

Nav noslēpums, ka grupa “Prāta Vētra” jau gadiem nodarbojas ne tikai ar mūziku, bet darina arī “Mītavas alu”, kas aizgūts no grupa ģitārista Jāņa Jubalta tēta recepšu kladītes. Šogad grupa laiž klajā leģendām apvītu “Mītavas Cī!”. Mītavniekus pārsteidza brīnums - cidoniju lietus rezultātā gaišajam alum pieskārusies cidonija un gatavs ir “Cī!”

Jaunā alus identitātes vēstījumu radījusi “Prāta Vētra” kopā ar AS “Cēsu alus” komandu, savukārt jaunā “Cī!” iepakojuma dizainu veidojis grafiskais dizaineris Jānis Lauznis. Uz etiķetes sekojošs vēstījums: “Senos laikos Mītavas vīri radoši bija. Ne jau tapēc, ka stiprāki vai gudrāki - vienkārši mīlēja alu, mācēja kārtīgi atpūsties un  meklēt jaunas garšas pašu brūvētam un iemīļotam alum! Un viņiem sanāk! Jaunais Mītavas alus ar cidonijas pieskārienu!” 

“Mītavnieki un viņu stāsts ir grupas “brīvais lidojums”, kurā izjokot sevi un citam citu. Vienmēr ar nepacietību gaidu mūsu radošās sapulces, kad atkal varēšu izsmieties par neticamajām situācijām, kādās iekuļas Mītavnieki. Ceru, ka kādu dienu piepildīsies Kaspara Rogas izsapņotā filma par Mītavnieku piedzīvojumiem,” pauž SIA “Mītavas alus” valdes locekle un “Prāta Vētras” ģenerālmenedžere Aija Auškāpa. 

Arī jauno “Mītavas Cī!” tirgū virza spilgta video epizode, kurā Mītavniekus pārsteidz cidoniju lietus, kaķis sāk riet un ūsas pārsteigumā iztaisnojas. Stāsta scenārija autors ir Kaspars Roga, savukārt klipa režisors ir PapaChi. Reklāma filmēta kādā ainaviskā  pagalmā Tukumā pagājušā gada nogalē, piedaloties visiem “Prāta Vētras” dalībniekiem - skolotāja lomā ir Māris Mihelsons, kungu lomās Renārs Kaupers un Kaspars Roga, un zirgu puiša lomā Jānis Jubalts. Savukārt, runcis, kurš jau kļuvis par Mītavnieku draugu, radīts Latvijas Leļļu teātra gādīgo meistaru darbnīcā, to iemieso aktieris Miķelis Žideļūns. Mītavnieku kaķi, kurš, ķerot cidonijas, iesalis ledū, būs iespēja sastapt Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā Jelgavā no 2.-4.februārim.

AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone: “Prieks, ka “Cēsu alus” sadarbības partneru saimē ir atraktīvie Mītavnieki. Šis alus zīmols un tā brūvējumi ir pieprasīti un novērtēti tirgū jau teju 15 gadus un visticamāk patērētāji to iecienījuši gan garšas, gan arī zīmola stāsta, personību un humora dēļ.”

Mītavnieku piedzīvojumu ar cidonijām var redzēt šeit:
?si=nJ3SE94XsLvZeFiU">

Mītavnieku piedzīvojumiem var sekot līdzi "Prāta Vētras: sociālajos tīklos Facebook www.facebook.com/BrainStormLV, Instagram www.instagram.com/brainstormofficial/ un Mītavas alus kontos Facebook https://www.facebook.com/alusmitavas un Instagram https://www.instagram.com/alusmitavas/.