12 Oct 2023

Prāta Vētra koncertēs Lielbritānijā un Īrijā

Prāta Vētra pagarina Latvijā iesākto divu gadu koncerttūri "Gads bez kalendāra”, dodoties uz Lielbritāniju un Īriju. Koncertos 8., 9. un 10. martā varēs dzirdēt gan jau iemīļotas Prāta Vētras dziesmas, gan kompozīcijas no jaunākajiem grupas ierakstiem "Pagalmi" un "Lonesome Moon / Gads bez kalendāra". 
 
“Pagājušajā reizē koncertos Lielbritānijā un Īrijā mums tik labi gāja! Renāra “Stage-dive” mirklis ir neaizmirstams! Toreiz tikāmies rudenī, valsts svētku laikā, šoreiz sadziedāsimies uz pavasarīgas nots. Uz tikšanos Birmingemā, Londonā un Dublinā,” pauž grupa.

 
Koncerti notiks:
 
8/3/2024
O2 Academy2 Birmingham. Biļetes: https://ej.uz/PV-BIRMINGHAM
Address: 16-18 Horse Fair, Birmingham B1 1DB
 
9/3/2024
O2 Shepherds Bush Empire, London. Biļetes: https://ej.uz/PV-LONDON
Address: 211 Shepherd's Bush Grn, London W12 8TT
 
10/3/2024
Warehouse, Dublin. Biļetes: https://ej.uz/PV-DUBLIN
Address: The Red Cow Complex, Naas Rd, Redcow, Clondalkin, Co. Dublin 22. Entry doors through "Buzz Late Night Venue".
 
Koncertzālēs Birmingemā un Londonā “Prāta Vētra” jau ir uzstājusies, savukārt Dublinā šī būs pirmā reize uz “The Warehouse Dublin” skatuves. “Londonas ”Shepherds Bush Empire” ir leģendāra koncertu norises vieta, kur uzstājušās ne tikai Anglijas, bet pasaules mēroga zvaigznes - sākot ar Čārliju Čaplinu līdz pat Deividam Bovijam, The Rolling Stones, Adelei un citem mūzikas grandiem. Esam pagodināti, ka atkal varēsim būt tieši uz šīs skatuves,” turpina “Prāta Vētra”.
 
Lielbritānijas un Īrijas koncertu informatīvais atbalstītājs - portāls Latviesi.com. Prāta Vētras ikdienas aizkulisēm un visai aktuālākajai informācijai par koncertiem var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook www.facebook.com/BrainStormLV un Instagram www.instagram.com/brainstormofficial/.