16 Mar 2023

Prāta Vētra un “Balcia” organizē īpašu fanu reisu uz Liepājas koncertu

Lai “Prāta Vētras” kvēlākie fani varētu nokļūt uz grupas koncertu Liepājā šī gada 22. jūlijā, apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” un “Prāta Vētra” aicina pievienoties īpašam fanu reisam Rīga–Liepāja–Rīga.  

Fanu autobuss 22. jūlijā dosies maršrutā Rīga–Liepāja–Rīga un brauciena dalībniekus izklaidēs radio un TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Spuris, kurš ir arī “Prāta Vētras” koncerttūres “Gads bez kalendāra” reklāmas balss. Fanu reisā plānotas vairākas interaktīvas pieturas ar tematiskiem pārsteigumiem un vērtīgām balvām. Biļetes uz īpašo fanu reisu pieejamas no 15. marta mājaslapā eKase.lv.

“Turpinot aizsākto draudzību ar “Prāta Vētru”, vēlamies sagādāt īpašu notikumu grupas faniem. Tas noteikti nebūs vienkārši brauciens uz koncertu, bet gan neaizmirstams piedzīvojums ar pārdomātu un interesantu programmu, kas radīta, iedvesmojoties no “Prāta vētras” mūzikas motīviem. Turklāt nebūs jāuztraucas par naktsmājām, jo visus brauciena dalībniekus nogādāsim arī atpakaļ Rīgā”, stāsta “Balcia” valdes locekle Laura Krastiņa.

Grupa Liepājas stadionā “Daugava” gaidīs gan tos, kuriem nesanāca būt koncertos pagājušajā vasarā, gan tos, kuri vēl aizvien ir saviļņoti no 2022. gada “Gads bez kalendāra” tūrē piedzīvotā. “Prāta Vētra” pulcinās grupas cienītājus Liepājā jau trešo reizi. 

“Liepājas koncerta organizēšana ir sākusies un jūtam, ka gan liepājnieki, gan pilsētas viesi jau gaida koncertu. Esam īpaši gandarīti, ka mūsu sadarbības partneris “Balcia” ar aizrautību iesaistās neikdienišķu ideju realizēšanā, lai iepriecinātu mūsu mīļos fanus. Tāpat apmeklētāju ērtībai pie stadiona “Daugava” plānots izveidot apsargātu “Balcia City Combo” velosipēdu un skrejriteņu novietni,” pauž “Prāta Vētras” ģenerālmenedžere Aija Auškāpa. Grupa kopā ar “Balcia” ieplānojusi arī citus pārsteigumus “Gads bez kalendāra” Liepājas koncerta dienā, tostarp organizējot arī īpašu meet&greet tikšanos ar grupu īsi pirms paša koncerta.

Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia ”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “Pastaiga”, Radio TEV un Liepājas valstspilsēta. Tehnoloģiskais sadarbības partneris Samsung, oficiālais transporta nodrošinātājs DSV un “City Bee”. “Prāta Vētras" koncerta “Gads bez kalendāra” Liepāja aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.