• LV
  • RU
  • EN
Menu
14 decembris, 2017

Prāta Vētra izsludina pavasara koncertus Eiropā

Grupa Prāta Vētra nupat atgriezusies no koncerttūres Krievijā un turpina aktīvi strādāt pie jaunā albuma ieraksta. Klausītāju vērtējumam jau nodotas vairākas dziesmas no pavasarī plānotā albuma –  “Tevis dēļ”, kura jau sešas nedēļas atrodas Latvijas radio topu augšgalā, “My mind’s so lost (on you)“, kura jau 2.nedēļu atrodas Lietuvas radio topa 20niekā un duets ar Marinu Kravec “Kak ja iskal Tebja”, kura lyric video vietnē Youtube dažu nedēļu laikā skatīts jau vairāk kā 800 tūkstošu reižu

Šobrīd grupa gatavo jau ceturto singlu, kura iznākšana plānota janvāra beigās. Grupas dalībnieki stāsta, ka dziesma būs angļu valodā un tai tiek gatavots īpašs video.

Jau ziņots, ka 2018.gada vasarā Prāta Vētra koncertēs piecās lielākajās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Vairāk informācijas par to meklējiet grupas Facebook lapā, www.pratavetra.lv  un eKase.lv

Jau 14.decembrī sāksies arī biļešu tirdzniecība uz Prāta Vētras koncertiem Lielbritānijā, Īrijā un Lietuvā. Paredzēts, ka koncerta programmā tiks atskaņotas gan dziesmas no jaunā albuma, gan, protams, arī klausītāju iemīļotie hiti no Prāta Vētras zelta kolekcijas.

Koncertu datumi:

21.04 Dublina, The Wright Venue (Biļetes)
03.05 Birminghama, O2 Academy 2 (Biļetes)
04.05 Manchestra, O2 Ritz Manchester (Biļetes)
05.05 Londona, O2 Shepherd’s Bush Empire (Biļetes)
12.05 Viļņa, Compensa Concert Hall (Biļetes tirdzniecībā no pirmdienas, 18.decembra)

Durvis uz koncertiem tiks atvērtas: 19:00 (pēc vietējā laika)
Lūdzu pievērsiet uzmanību vecuma ierobežojumiem:
Minimālais vecums: 8+
Personām, kuras nav sasniegušas 25 gadu vecumu, iegādājoties alkoholiskos dzērienus būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Personām, jaunākām par 14 gadiem ir jāatrodas pilngadīgas personas pavadībā.
Nauda par nepareizi iegādātām biļetēm netiks atgriesta.