• LV
  • RU
  • EN
Menu
07 aprīlis, 2017

Prāta Vētra piedalās raidījumā “Ок на связи!”

Šā gada 6. aprīlī Prāta Vētra piedalījās Krievijas televīzijas “Maskava 24” un sociālā tīkla “Одноклассники” kopējā pārraidē – “Ок на связи!”.  Vairāk, nekā stundu garajā raidījumā grupas dalībnieki sarunājās ar pārraides vadītājiem un lielo on-line auditoriju, ar savu humora izjūtu un asprātību atbildot uz visnegaidītākajiem un sarežģītiem jautājumiem. Raidījumā kopējais skatītāju skaits pārsniedz 2,5 miljonus!

Ētera laikā Prāta Vētra izpildīja piecas dziesmas: “Эпоха”, “Чайки на крышах”, “Maybe”, nesen izdoto “Небо упало в нас”, kā arī dziesmu “Ветер”, kuru izpildīja 3 valodās – krievu, latviešu un angļu.

Raidījuma beigās grupa pastāstīja arī par darbu pie jaunā albuma un izziņoja dažus no 2017.gada rudens tūres datumiem. Tūres nosaukums ir “BrainStorm – между берегами” (Prāta Vētra – starp krastiem), kas simbolizē pāreju no 2015.gada albuma “7 Steps Of Fresh Air” uz nākošo ierakstu.

Kā dažas no gaidāmās tūres pieturpunktiem var minēt tādas pilsētas kā Maskava, Sanktpēterburga, Minska, Ņižņijnovgoroda, Jekaterinburga, Čeļabinska, kā arī Perma un Tumeņa, kur Prāta Vētra viesosies pirmo reizi. Tūres saraksts vēl tiks papildināts, biļetes uz koncertiem tiks palaistas pārdošanā jau drīzumā.

Foto: Lesya Guseva.

Raidījuma ierakstu varat noskatīties ŠEIT